داستان و قوانین بازی > سوال ام را کجا مطرح کنم

+ سوال عمومی: اگر سوال شما عمومی و در مورد عملکرد بازی می باشد، می توانید ابتدا در راهنمای بازی جستجو کنید و اگر هنوز نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، می توانید سوال خود را در انجمن بازی مطرح نمایید.

+ سوال خصوصی و یا مشکل در اکانت: اگر سوال شما خصوصی و در مورد اکانت خودتان می باشد و یا مشکلی در اکانت شما وجود دارد ، باید این مشکل را با واحد پشتیبانی بازی مطرح نمایید. لینک واحد پشتیبانی بازی در قسمت پایین در خود صفحه بازی قرار دارد.
 

 
ساعت کاری واحد پشتیبانی هر روز از ساعت ۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰ می باشد. دقت کنید به دلیل حجم بسیار زیاد سوالات کاربران زمان پاسخ گویی متغییر می باشد و سوالات به ترتیب ثبت آنها پاسخ داده می شوند.
 
« بخش های اطلاع رسانی و آموزشی بازی »

+ وبلاگ بازی: در وبلاگ رخ داد های جدید در مورد بازی اطلاع رسانی می شود و مطالعه آن هر چند روز یک بار برای بازیکنان بسیار مفید می باشد. آدرس وبلاگ بازی http://blog.kingsera.ir می باشد.

+ راهنمای بازی: یک کاتالوگ الکترونیکی است که داستان و اجزای بازی را برای شما شرح می دهد. مطالعه قسمت راهنما برای همه بازیکنان مؤثر و مفید خواهد بود. آدرس بخش راهنمای بازی http://help.kingsera.ir می باشد.

نکته مهم: در بخش وبلاگ ، در زیر مطالب امکان نظر دادن وجود دارد که شما می توانید نظر خودتان در مورد آن مطلب خاص را درج نمایید. دقت کنید که در این قسمت نباید سوال و یا مشکلات خود را مطرح نمایید، زیرا این قسمت توسط بخش پشتیبانی بررسی نمی شود و در نتیجه هیچ پاسخی به سوال و یا مشکل شما داده نخواهد شد.