اکانت مرکزی > ثبت نام اولیه در بازی

برای ثبت نام در بازی ، ابتدا وارد صفحه اصلی بازی در آدرس http://www.kingsera.ir شده سپس در پنجره باز شده بر روی گزینه "ثبت نام در بازی" کلیک نمایید.


پس از انتخاب "ثبت نام در بازی" ، در پنجره باز شده ( تصویر زیر ) طبق توضیحات بعدی، گزینه های ثبت نام را تکمیل نمایید.

(۱) نام کاربری خود را در این بخش وارد نمایید. توجه داشته باشید که نام کاربری مورد نظر ، نام کاربری اصلی (اکانت مرکزی) شما می باشد . نام کاربری باید حداقل 4 کاراکتر باشد . می توانید از حروف، اعداد و علامت های - و ـ استفاده نمایید.

(۲) در این بخش رمز عبور خود را وارد نمایید : برای حفظ امنیت اکانت خود از کلمه عبور ساده و قابل حدس زدن استفاده نفرمایید. کلمه عبور بهتر است بیش از 8 رقم و شامل حروف، اعداد، حروف بزرگ و کاراکتر های خاص (!,@,#,$,%,^,&,*,?,_,~,-,(,),+,=) باشد.

(۳) در قسمت ایمیل ، می بایست ایمیل خود را وارد نمایید . دقت داشته باشید که ایمیل در زمان های حیاتی همچون فراموش کردن رمز عبور، به سرقت رفتن اطلاعات اکانت و . . . بسیار مهم و موثر می باشد. لذا توصیه می کنیم، حتما ایمیل را به درستی وارد نمایید.

 (۴) در این قسمت تکرار ایمیل مورد نظر خود را وارد کنید و دقت داشته باشید که دقیقا همان ایمیل را وارد نمایید. 

(۵) عددی را که در تصویر مقابل این کادر مشاهده می نمایید را وارد نموده و در نهایت گزینه "ثبت نام" کلیک نمایید.
 

پس از انتخاب گزینه "ثبت نام" ، صفحه ای مانند تصویر زیر برای شما به نمایش در خواهد آمد که با انتخاب سرور مورد نظر و کلیک بر روی گزینه "شروع بازی" به صفحه انتخاب متخصص منتقل خواهید شد.

انتخاب تخصص:
در این بخش شما می بایست یک تخصص از تخصص های موجود (کشاورز، نجار، صنعتگر، معمار، منجم) برای بازی خود انتخاب نمایید.
البته توضیحات مختصری در خصوص هر کدام از تخصصها در این بخش وجود دارد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تخصصهای بازی اینجا را کلیک کنید.

پس از انتخاب تخصص مورد علاقه وارد مرحله پایانی ثبت نام می شوید.
در این بخش می توانید طبق توضیحات زیر عمل نمایید:
(۱) در این بخش به طور پیش فرض نام اکانت مرکزی شما درج شده است که برای شروع بازی در این سرور می توانید همین نام را انتخاب نموده و یا اینکه نام مستعار دیگری (مختص همین سرور ) انتخاب نمایید.
نکته قابل ذکر در این بخش این است که امکان تغییر نام کاربری سرور مربوطه به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت.

(۲) نقشه مربوط به دنیای بازی به چهار قسمت (شمال شرقی، شمال غربی، جنوب شرقی،‌ جنوب غربی) تقسیم می شود که می توانید در این بخش ، منطقه ای که شما می خواهید اولین شهر شما در آن ایجاد شود را انتخاب کنید.
البته با کلیک بر روی نقشه نیز می توانید موقعیت خود را انتخاب نمایید.
نکته : در صورتی که هیچ موقعیتی را انتخاب نکنید ، سیستم به طور تصادفی یکی از چهار منطقه موجود را انتخاب خواهد کرد.
 
تذکر : در صورتی که دو گزینه ۳ و ۴ انتخاب نشود مرحله نهائی ثبت نام به پایان نخواهد رسید.
(۳) شما می بایست ابتدا قوانین بازی را به دقت مطالعه نموده و سپس گزینه مربوط به آن را انتخاب نمایید تا خدایی نکرده در طول بازی مشکلی برای اکانت شما بوجود نیاید.

(۴) داشتن بیش از یک اکانت در یک سرور بازی تخلف محسوب می شود و اصطلاحاً به آن مولتی اکانت گفته می شود و شما می بایست دقت کنید که هیچ گونه اکانت دیگری در این سرور نداشته باشید و سپس این گزینه را انتخاب نمایید.
 

پس از انجام مراحل فوق ، با کلیک بر روی گزینه "شروع بازی" عملا مراحل ثبت نام در سرور جدید به پایان می رسد و شما وارد دنیای بازی می شوید.