اکانت مرکزی > فراموشی رمز عبور

فراموشی رمز عبور:

در صورتی که اطلاعات اکانت خود را فراموش کرده اید می توانید وارد صفحه اصلی بازی در صفحه http://www.kingsera.ir شده و گزینه "اطلاعات اکانتم را فراموش کرده ام " را انتخاب نمایید. (طبق تصویر زیر)
 

پس از انتخاب گزینه فوق ، پنجره ی زیر به نمایش در خواهد آمد که می توانید یکی از دو گزینه موجود در آن را انتخاب نمایید.
 

1- دریافت اطلاعات حساب کاربری مرکزی: 
در صورت انتخاب این گزینه، پنجره ای مانند تصویر زیر برای شما ظاهر خواهد شد.
که می توانید از طریق این قسمت درخواست دهید تا اطلاعات اکانت به ایمیل شما ارسال شود . 
 

در اینجا ایمیلی که در موقع ثبت نام در بازی ثبت کرده اید را وارد نمایید و پس از وارد کردن اعداد قابل مشاهده در تصویر ، بر روی گزینه "تایید" کلیک نمایید تا پنجره ای مطابق زیر برای شما نمایان شود.

پیغام زیر نشان دهنده این است که اطلاعات اکانت با موفقیت به ایمیل شما ارسال شده است.
 


2- بازیابی رمز عبور: با انتخاب این گزینه می توانید رمز عبور خود را بازیابی کنید. به این صورت که پس از وارد کردن نام کاربری و کد امنیتی بر روی گزینه "مرحله بعد" کلیک نمایید تا وارد مرحله دیگر تغییر رمز شوید.
 
 
با توجه به نوع احراز مالکیتی که برای اکانت خود تعیین کرده اید (ایمیل ، موبایل) یکی از دو پنجره زیر برا شما نمایش داده خواهد شد.

در صورتی که احراز مالکیت شما بر روی ایمیل باشد ، تصویر زیر به نمایش در می آید که می بایست ایمیل ثبت شده خود را در آن وارد کنید.
 


و اگر احراز مالکیت اکانت شما بر روی موبایل بود ، تصویر زیر به نمایش در می آید که می بایست شماره موبایل ثبت شده خود را در آن وارد کنید.

 

پس از وارد کردن ایمیل یا شماره موبایل، یک کد 10 رقمی برای شما ارسال خواهد شد که می بایست آن را در کادر مربوطه وارد کرده و گزینه "مرحله بعد" را انتخاب نمایید.
 

پس از تایید کد 10 رقمی به بخش بازیابی رمز عبور می رسید که در این قسمت باید رمز مورد نظر خود را وارد کرده و بر روی گزینه "اعمال تغییر" کلیک نمایید :
 
14005914005.png

بعد از وارد کردن رمز مورد نظر متنی که در تصویر زیر مشاهده می کنید نمایان می شود که نشان دهنده اتمام مراحل تغییر رمز می باشد.
 
14005915206.png