آموزش > راهنمای خرید سکه


خرید سکه از طریق کارت های بانکی :

شما می توانید با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب از طریق درگاه های بانکی سامان و ملت اکانت خود را شارژ نمایید و با استفاده از آن شارژ، بسته های سکه ای را خریداری نمایید.

1- شارژ اکانت و خرید سکه از طریق اکانت مرکزی:

شما می توانید در اکانت مرکزی با مراجعه به بخش  شارژ مالی و سکه ، از طریق "افزایش موجودی توسط درگاه اینترنت" اکانت خود را شارژ نمایید.

شما می توانید از طریق درگاه های بانکی، حداقل 20000 ریال حساب خود را شارژ نمایید.

در مرحله آخر نیز می توانید از بخش "خرید سکه" ، بسته های سکه مورد نیاز خود را تهیه کنید.

نکته: بعضی مواقع شارژ کامل نمی‌شود:

زمانی که مبلغ از حساب کسر شده واکانت شارژ نمی‌شود، در این شرایط خطا از طرف بانک بوده و مبلغ طی 72 ساعت به‌حساب بانکی کاربر عودت داده خواهد شد.
2- شارژ اکانت وخرید سکه  از طریق اکانت بازی :

برای شارژ اکانت و خرید سکه از طریق اکانت سرور بازی ، می توانید از طریق بخش قابلیت های ویژه ، گزینه "خرید سکه" را انتخاب نموده تا به بخش "شارژ مالی و سکه" در اکانت مرکزی منتقل شوید و از آن طریق برای اکانت بازی خود شارژ یا سکه خریداری نمایید.


خرید سکه برای جانشین از طریق سرورهای بازی

مسیر خرید سکه برای اکانت جانشین دقیقا مانند خرید سکه برای اکانت بازی است ، تنها با این تفاوت که پس از منتقل شدن به بخش "شارژ مالی و سکه" در اکانت مرکزی ، در صورتی که بر روی گزینه خرید سکه کلیک نمایید ،پنجره ای به نمایش در خواهد آمد که در آن امکان انتخاب اکانت خود و یا جانشینتان فرآهم می شود و از آن طریق می توانید برای اکانت جانشین خود سکه خریداری نمایید.
 

تذکر : باید توجه داشته باشید که خرید سکه برای جانشین فقط از طریق سرورهای بازی امکان پذیر است و شما از طریق اکانت مرکزی نمی توانید این آیتم را انجام دهید.

تذکر۲ : سکه هایی که توسط بازیکنان خریداری می شود، قابل انتقال به بازیکن دیگر و یا استراداد به صورت وجه نقد نمی باشد. از این جهت حتما به میزان مورد نیاز در  مسیر بازی برای خود سکه خریداری نمایید.