اکانت مرکزی > کاربردهای اکانت مرکزی

هر بازیکنی که یکبار در سرورهای عصرپادشاهان ثبت نام نماید، یک اکانت مرکزی برای او ایجاد می شود و در واقع این فرد عضو باشگاه اعضا و قهرمانان عصر پادشاهان می گردد. اعضای باشگاه برای بازی کردن در سرورها بعدی نیازی به ثبت نام مجدد و ایجاد یک نام کاربری جدید ندارند و تنها کافی است برای سرور جدید موقعیت مورد نظر خودشان و نام مستعار آن سرورشان را انتخاب نماید.
 
کاربردهای مهم اکانت مرکزی:

 1- یک اکانت برای همیشه و همه جا: عدم نیاز به ثبت مجدد اطلاعات در هر سرور جدید و به خاطر نگه داشتن چندین نام کاربری و رمز

 2- حفظ هویت رسمی بازیکن در سروهای مختلف: بازیکنان می توانند نام کاربری خودشان را در سرورها بعدی نیز حفظ کنند و از همان نام کاربری در سرورهای بعدی نیز استفاده نمایند.

 3- آلبوم افتخارات عصرپادشاهان: کلیه مدال ها و افتخارات بازیکن در این باشگاه نگهداری می شود و از سرور یک تا سرور n همه اطلاعات در باشگاه ثبت خواهد شد. اعضای باشگاه در صورت تمایل می توانند، مدال ها، افتخارات و رزومه خودشون را در آنجا  برای دوستانشون و یا همه به نمایش بگذارند.

 4- امکان مدیریت سکه ها بین سرورهای بازی. در واقع شما می توانید سکه هایتان را از یک سرور به اکانت مرکزی منتقل نمایید و یا از اکانت مرکزی تان به یک سرور دیگر سکه ارسال کنید.

 5- کیف پول الکترونیکی: هر اکانت مرکزی دارای یک کیف پول الکترونیکی است. مبالغ حاصل از جوایز بازی، نقل و انتقال اکانت ها، شارژ های خود بازیکن در این کیف پول نگهداری می شود و بازیکن می تواند از این کیف پول برای خرید های دنیای بازی و خرید  از فروشگاه های طرف قرارداد باشگاه عصرپادشاهان استفاده نماید.

 6- جامعه مجازی عصر پادشاهان: به زودی بزرگترین جامعه مجازی تخصصی بازی ایران برای مخاطبین عصر پادشاهان راه اندازی خواهد شد. این جامعه مجازی به صورت تخصصی برای گیمرها طراحی شده است و محیطی بسیار صمیمانه و جذاب برای  انتقال تجربیات بین بازیکنان و ارتباط نزدیک بین دوستان و هم اتحادی ها خواهد بود. با تکمیل ثبت نام افراد در سیستم اکانت مرکزی و آماده شدن سایر زیرساخت ها جامعه مجازی عصر پادشاهان افتتاح خواهد شد.


برای مدیریت اکانت مرکزی و تاریخچه و وضعیت سرورهای بازی که در آن حضور داشته اید،به آدرس http://kingsera.ir مراجعه نمایید و با همان نام کاربری که در بازی لاگین می کنید وارد اکانت خود شوید.