داستان و قوانین بازی > داستان بازی

عصر پادشاهان یک بازی ایرانی تحت اینترنت است. برای بازی کردن نیاز به نصب برنامه خاصی برروی کامپیوتر شما نمی‌باشد و کافی است که مطابق آموزش این راهنما یک اکانت کاربری برای خود در بازی ایجاد نمایید و به‌عنوان یک پادشاه جوان هیجان یک دنیای پرمخاطره و اسرارآمیز را تجربه نمایید.

این بازی رایگان و در سبک تاریخی-نظامی، بر اساس یک داستان تخیلی تاریخی تولیدشده است. در این بازی شما به‌عنوان یک پادشاه شجاع تلاش می‌کنید با ایجاد امپراتوری قدرتمند و ارتشی عظیم به مبارزه با شیاطین برخیزید و در این میان جنگ‌هایی بزرگ شکل خواهد گرفت و دلاوران و قهرمانانی همچون شما با شکست شیاطین نام خود را در کتیبه جاودان قهرمانان ثبت کرده و به جوایز نقدی هر دوره از بازی دست می‌یابند.

ماجرا ازآنجا آغاز شد که: 

صدها سال قبل مردم در امنیت و آرامش، در شهرهای خود زندگی می‌کردند، آن‌ها مشغول کسب‌وکار، تجارت، ساختمان‌سازی، کشاورزی و... بودند که به ناگاه خبر حمله اقوامی شیطانی به نام گینگیزها، آرامش همه را بر هم‌ریخت. سریعاً پادشاهان کشورهای همسایه با یکدیگر به مشورت پرداختند و به این نتیجه رسیدند که باید با یکدیگر هم‌پیمان شوند و با ایجاد لشکریانی بزرگ خود را برای مقابله با گینگیزها آماده نمایند.
در میان جاسوسان خبر آوردند که تنها راه شکست گینگیزها، تسخیر کتیبه افسانه‌ای آن‌هاست. پس گروهی از قهرمانان بزرگ با پشت سر گذاشتن تمریناتی سنگین خود را برای تسخیر کتیبه جاودان آماده نمودند. جاسوسان در گزارش خود خبر داده بودند که لشکریان گینگیزها گنجینه‌هایی را نیز به همراه دارند که بسیار ارزشمند هستند. پس گروهی دیگر از قهرمانان نیز برای کسب این غنائم ارزشمند کار خود را آغاز نمودند.

حس همکاری و روابط دوستانه، جای نبردها و غارت‌ها را می‌گیرد. زیرا برای رسیدن به هدف نهایی کشورها مجبور هستند از تخصص سایرین نیز استفاده کنند و کارها را گروهی انجام دهند. در این مدت صدها کشور قدرتمند تشکیل می‌شود و این کشورها باید با مقاومت در برابر حمله‌های گینگیزها، به‌تدریج به سمت شهرهایی که توسط گینگیزها تسخیرشده‌اند، حرکت و آن شهرها را تسخیر می‌کنند.

عصر پادشاهان داستانی بسیار جذاب و اسرارآمیز است که شما در طی مسیر با موارد بسیار جالبی برخورد می‌کنید، کلید طلایی، صندوقچه‌های گنج، کتیبه جاودان، شهرهای افسانه‌ای گینگیزها و... تنها بخشی از داستان رازآلود عصر پادشاهان هستند و این شما هستید که باید با طی کردن این مسیر به اسرار نهفته بازی پی ببرید.