گینگیز ها ( اقوام اهریمنی ) > گنجینه های گینگیزها

گینگیزها در کنار شهرها ، اردوگاه هایی می سازند تا گنجینه های خود را در آن مخفی کنند و پس از تسخیر شهرها از آنها استفاده نمایند. اینجاست که بازیکن ها باید با تربیت قهرمان در شهرهای خود به جستجو در این اردوگاه ها بپردازند.
 
اردوگاه های گینگیزها:
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اردوگاه های گینگیزها و نحوه تسخیر آنها توسط قهرمان ، بخش "اردوگاه گینگیزها" در راهنما را مطالعه نمایید.

 
گنجینه ها: گنجینه ها در چهار قسمت نقشه به صورت مساوی و تصادفی چیده شده اند. دقت نمایید که برخی از اردوگاه ها فاقد گنجینه می باشند. برای تسخیر اردوگاه، شما حتما از نیروهای مستقر در اردوگاه جاسوسی نمایید و با توجه به نیروهای آن ، حمله به اردوگاه را آغاز نمایید.

 

گنجینه های مستقر در اردوگاه ها: کلید طلایی ، کلید نقره ای، صندوقچه ، کیسه 500 سکه ای، کیسه 250 سکه ای، کیسه 100 سکه ای و کیسه 50 سکه ای ، کیسه 30 سکه ای و کیسه 10 سکه ای می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر بخش اردوگاه گینگیزها را مطالعه نمایید.
 
نکته: برای جستجوی گنجینه ها شما می توانید کلیه اردوگاه هایی که در شعاع حداکثر 20 خانه ( 40*40 ) شهر های شما هستند را جستجو نمایید. 

گینگیزها پس از گذشت یک ششم از دوره سرور، هر روزه مقداری از گنجینه های خود را در 4 ساعت مختلف شبانه روز وارد بازی می کنند و این روال تا روزهای پایانی سرور ادامه خواهد داشت.

گنجینه ها در ساعت های 00:00، 06:00، 12:00 و 18:00 وارد بازی خواهند شد. البته در نظر داشته باشید که در این چهار مرحله سیستم مدیریت گنجینه ها اجرا می شود، اما ممکن است که در هر بار اجرا گنجینه ای آزاد بشود و یا در آن مرحله گنجینه ای برای آزاد سازی وجود نداشته باشد.

در ضمن در هر دوره آزاد سازی در صورتیکه گنجینه ای وارد بازی شود، روی خزانه یک آیکن ویژه اضافه می شود و تا چند ساعت این آیکن حضور دارد تا بازیکنان از ورود گنجینه ها مطلع شوند.

پس شما همه روزه و با چک کردن خزانه خود، می توانید از وضعیت و آمار گنجینه ها اطلاع پیدا نمایید. در همین راستا ساختار خزانه نیز توسعه یافته است تا همیشه به صورت دقیق، آمار کل گنجینه ها، گنجینه های آزاد شده و گنجینه های تسخیر شده در اختیار بازیکنان قرار گیرد.
 
جابجایی گنجینه های تسخیر نشده:
مکان گنجینه داخل اردوگاه ها به دلیل زیر ممکن است تغییر کند و به اردوگاه دیگری منتقل شود:

 
- در صورت تسخیر اردوگاه حاوی گنجینه و نداشتن خزانه در شهر مهاجم
 
نکته مهم: برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه گنجینه ها، بخش  "جوایز نقدی و غیر نقدی" در راهنما را مطالعه نمایید.

نکات مهم در مورد انتقال گنجینه:
 
1- شما باید گنجینه را به شهری منتقل کنید که دارای خزانه مناسب برای آن گنجینه باشد. در غیر اینصورت گنجینه در زمان رسیدن به مقصد برگشت می خورد و به شهر مبدا باز می گردد.

2- برای انتقال یک گنجینه به یک قهرمان نیاز دارید که گنجینه را به شهر دلخواه شما منتقل نماید. 

3- تنها گنجینه هایی را می توانید منتقل نمایید که در وضعیت فعال باشند.

4- در مورد کلید طلایی و کتیبه جاودان، اگر گنجینه در وضعیت فعال باشد و به شهر دیگری ارسال شود و به دلیل نبود خزانه مناسب برگشت بخورد، زمان مورد نیاز جهت آرشیو شدن آن از صفر آغاز می شود.

نکات مهم در مورد آرشیو شدن گنجینه ها:
 
1- کلید طلایی پس از کشف شدن توسط بازیکن در وضعیت فعال می باشد . اگر بازیکن بتواند تا 7 روز آن را در خزانه شهرهای خود نگهداری نماید، به وضعیت قفل شده تبدیل می شود و دیگر قابل انتقال و غارت توسط سایرین نیست.

2- در مدت هفت روز، بازیکن می تواند کلید طلایی را بین شهرهای خودش جابجا کند، اما نباید به سایر بازیکن ها منتقل نماید.

3- کلیدهای نقره ای و صندوقچه های کوچک، تا زمانیکه بازیکن یک جفت از آنها را در یک خزانه کنار هم نداشته باشد، در وضعیت فعال هستند و به محض اینکه یک کلید نقره ای و یک صندوقچه کوچک به هم برسند، به وضعیت قفل شده تبدیل می شوند.

4- کیسه های سکه دنیای بازی به محض رسیدن به خزانه به وضعیت قفل شده تبدیل می شوند و بازیکن می تواند از آنها استفاده نماید. 

5- کتیبه جاودان پس از تسخیر در وضعیت فعال می باشد و 72 ساعت زمان نیاز دارد تا آرشیو شود. در این مدت بازیکن مالک کتیبه نباید آنرا به بازیکن دیگری منتقل کند، در غیر اینصورت هنگامی که کتیبه به شهر بازیکن جدید رسید، مدت زمان لازم جهت آرشیو کتیبه (۷۲ ساعت) از صفر آغار خواهد شد.​

تذکر: هنگام انتقال کلید طلا و کتیبه بین شهرهای خود بازیکن، زمان متوقف می‌شود و جزء زمان آرشیو محسوب نمی‌شود.
 
غارت گنجینه از سایر بازیکن ها:
همه در خزانه می توانند لیست بازیکنانی که گنجینه تسخیر کرده اند را مشاهده کنند و تا زمانیکه آن گنجینه ها در وضعیت آرشیو نشده باشند، سایر بازیکنان می توانند به بازیکن مالک گنجینه حمله کنند و آن گنجینه را تصاحب نمایند. بازیکنان می توانند برای غارت گنجینه به بازیکن مالک گنجینه حمله کرده و اگر شرایط زیر مهیا باشد، می توانند گنجینه را غارت نمایند:

 
1- گنجینه در خزانه در وضعیت فعال باشد.
 
2- لشکرکشی از نوع نبرد باشد.
 
3- خزانه کاملا تخریب شود.
 
4- با لشکریان خود قهرمان داشته باشید و قهرمان در جنگ زنده بماند.
 
نکته مهم: در غارت گنجینه از شهرهای سایر بازیکن ها، فاصله مهم نیست و شما می توانید همانند جنگ های عادی به هر جای نقشه لشکرکشی نمایید.