اکانت مرکزی > شارژ حساب و خرید سکه

برای ورود به بخش شارژ حساب و خرید سکه ، می توانید پس از ورود به اکانت مرکزی خود از طریق سایت اصلی بازی بر روی آیکن سکه (مشخص شده در تصویر زیر) کلیک نمایید تا وارد صفحه مربوطه شوید.
 

تصویر زیر مربوط به بخش خرید سکه است که قسمتهای مختلف آن در ادامه توضیح داده شده است.
 

جزئیات : در این بخش نام کاربری مالک اکانت، مانده حساب و تعداد سکه های موجود در اکانت مرکزی قابل مشاهده می باشد.
 

افزایش موجودی توسط درگاه اینترنتی :  
بازیکنان می توانند از این طریق حساب خود را به میزان دلخواه شارژ نمایند البته کمترین مبلغی که می توان در کادر مربوطه وارد کرد 20.000 ریال می باشد.
شما با هر کدام از کارتهای عضو شبکه شتاب که در اختیار دارید، می توانید به یکی از درگاه های موجود (ملت یا سامان) متصل شده و حساب خود را شارژ نمایید.


 
پس از وارد کردن مبلغ مورد نظر در کادر مربوطه ، یکی از درگاه های ملت یا سامان را انتخاب کنید و بر روی گزینه "افزودن به موجودی" کلیم نمایید تا به صفحه اصلی بانک مربوطه متصل شوید.
شارژ حساب به صورت کاملا امن و با همکاری شبکه بانکی کشور انجام می شود. به این صورت که سایت بازی شما را برای تکمیل مراحل شارژ حساب به سایت رسمی یکی از بانک های عامل ارجاع می دهد و پس از انجام عملیات بانکی شما مجددا به سایت بازی بازگردانده خواهید شد.

============================================================================
انتقال سکه :
بازیکنان می توانند از طریق اکانت مرکزی سکه های خود را بین اکانتهای خود جابجا نمایند.

برای انتقال سکه دو شرط وجود دارد: 
1- اینکه سرور مورد نظر به پایان رسیده باشد.
2- اگر سرور به پایان نرسیده باشد ، با حذف اکانت می توان سکه ها را از آن سرور به اکانت مرکزی انتقال داد البته در این حالت باید حداقل یک سوم از مدت زمان سرور سپری شده باشد .

نکته: سکه های پاداش قابل انتقال نمی باشند.  
 
برای انتقال سکه وارد اکانت مرکزی شده و از بخش سکه ها طبق تصویر زیر عمل نمایید:
 

عودت موجودی کیف پول الکترونیکی:
قابلیتی در بازی قرار داده شده است به نام "عودت موجودی" که بازیکنان می توانند از طریق آن در خواست دهند تا موجودی مالی اکانت مرکزی به حساب بانکیشان واریز شود. 
این قابلیت کاربردهای فراوانی دارد که از جمله آنها در زمانی است که بازیکن برنده جایزه ای در بازی شده و به موجب آن مبلغ جایزه به اکانت مرکزی وی اضافه می شود و از طریق عودت موجودی امکان برداشت پول آن برای وی فراهم خواهد شد و یا اینکه بازیکنان می توانند مبالغی که بر اثر فروش اکانت بدست اورده اند را به حساب بانکی خود منتقل نمایند.
البته این بخش قوانینی دارد که در زیر آمده است:
1- حداقل مبلغ قابل انتقال به حساب بانکی مبلغ 1,000,000 ریال میباشد . ( این محدودیت در خصوص دریافت جایزه ها وجود ندارد)
2- بازیکنان قبل از ثبت درخواست، باید شماره کارت بانکی خود را دربخش پروفایل ثبت کنند .
 

قسمتهای مختلف بخش عودت موجودی :
(۱) در این کارد مبلغ در خواستی خود جهت عودت به حساب بانکی را وارد نمایید و در نهایت بر روی گزینه "ثبت درخواست" کلیک نمایید.
(۲) در صورتی که قبلا شماره حساب خود را در بخش پروفایل ثبت کرده باشید، آن شماره حساب در این بخش به نمایش در خواهد آمد.
(۳) با کلیک بر روی گزینه "لیست درخواست ها" می توانید درخواستهای عودت موجودی خود را مشاهده نمایید و اگر از طرف واحد مالی درخواست شما لغو شود در این قسمت علت لغو ان قابل مشاهده است.


لیست تراکنش های مالی:
در این بخش می توانید لیستی از تراکنشهای مالی خودتان اعم از خرید سکه ، خرید و فروش اکانت ، عودت وجه ، انتقال سکه و . . . را مشاهده کرده و حساب مالی خود را مدیریت نمایید.