آموزش > چاپار

چاپار قابلیتی در بازی آنلاین عصرپادشاهان است که اخبار و اطلاعات مهم و ضروری حساب کاربری شما، شهرها و لشکریان شما از طریق پیام رسان گپ برای شما ارسال می گردد و با این قابلیت شما همیشه از آخرین شرایط شهرها و کشور خود در بازی اطلاع دارید.

فعال‌سازی چاپار بر روی پیام‌رسان گپ:

۱- در ابتدا باید شماره موبایل خود را در اکانت مرکزی بازی عصرپادشاهان ثبت و تأیید نمایید. ( http://www.kingsera.ir/router.php?controller=account )
برای اطلاعات بیشتر در این رابطه اینجا را کلیک کنید.

۲- در این مرحله باید چاپار و شرایط آن را در هر سرور بازی بر اساس نیاز خود تنظیم نمایید. برای این کار از طریق ساید بار (منوی کناری بازی) می توانید وارد چاپار شوید.
 

۳- سپس پیام رسان گپ را روی تلفن همراه خود نصب نمایید ( https://www.gapafzar.com )
پیام رسان گپ را می توانید از طریق مارکت های ایرانی و بین المللی نصب نمایید. برای اطلاعات بیشتر در مورد نصب نرم‌افزار به https://www.gapafzar.com/download مراجعه نمایید.

۴- پس از نصب پیام رسان گپ از طریق منوهای اصلی گپ به بخش دنیای گپ(خدمات، اطلاعات و سرگرمی) بروید و از داخل لیست سرویس ها و خدمات گپ، گزینه چاپار عصرپادشاهان را فعال نمایید.
 
 


نکته مهم: 
قابلیت چاپار دارای یکسری جوایز روزانه می باشد. افرادی که این سرویس را فعال کرده باشند، این جوایز را به صورت روزانه از طریق چاپار دریافت می نمایند.
 

امکانات سرویس چاپار:
اعلام هشدار لشکرکشی ( نبرد، غارت )
+ اعلام دریافت لشکر پشتیبان
اعلام رسیدن لشکریان مهاجم به شهر شما
اعلام رسیدن لشکریان شما به مقصد
+  اطلاع رسانی در زمان لاگین به اکانت
+ غیر فعال کردن چاپارها در شب(از ساعت ۰۰:۰۰ بامداد الی ۰۶:۰۰ صبح)
+ لاگین عادی
+ در زمان لاگین با اکانت موقت